Znojmo – klidné město mezi metropolemi

Bydlet v klidném malém městě, a přitom mít výhody Brna i Vídně na dosah ruky? Hodina cesty do obou metropolí vám dává svobodu čerpat příležitosti velkoměst a zároveň možnost je kdykoli nechat za zády a žít v krásném historickém městě, které má opravdu co nabídnout.

Za hodinu a čtvrt jste autem pohodlně na Vídeňském mezinárodním letišti. Nechcete jet autem? Nastupte na znojemském nádraží do luxusní rakouské vlakové soustavy Wiesel a přímo na Vídeňském letišti jste za necelé dvě hodiny pohodlné cesty i s jednou kávou v centru Vídně. Vlak jede devětkrát denně! Pracujete nebo studujete ve Vídni? Tímto vlakem jste tam už za hodinu a dvacet minut!

Znojmo – ideální město pro život

Město, které spoluutvářela příroda a historie. Ztraťte se v malebných uličkách historického města, kochejte se výhledem do krajiny nad meandry Dyje ve stínu rotundy svaté Kateřiny, vyrazte na procházku do Národního parku Podyjí či vychutnávejte chutě, které skýtá vinařský region.

Ulice Jarošova 

Bydlete na klidném místě, kde máte v docházkové vzdálenosti vše, co potřebujete. V těsné blízkosti se nachází základní a mateřská škola, park, obchody i sportoviště pro aktivní trávení volného času. No a do centra, které je plné příjemných kaváren, vináren, výborných restaurací i zajímavých krámků, je to jen kousek. Znáte lepší adresu? Kochejte se nádhernými výhledy do údolí Lesky a zároveň na věže znojemských kostelů v historickém centru města.